coINvest News
Haberler hashgraph

Hedera Hashgraph, 100 Milyon Dolarlık Yükselişi Tamamladı

Hedera Hashgraph yeni bir finansman turunda 100 milyon dolar topladı.

CEO ve kurucu ortak Mance Harmon’a göre, fon, akıllı bir sözleşme platformu, dosya depolama sistemi ve bir simge geliştirmek için kullanılacaktır.

İleriye doğru devam eden Harmon, planın yalnızca akredite yatırımcılara açık olacak halka açık ilk para teklifiyle (ICO) 20 milyon dolar daha yükseltmek olduğunu belirtti.

Harmon, Blocktower’in Ari Paul’in katkıda bulunduğunu ve Hedera çalışanlarının toplamın yaklaşık yüzde 10’unu oluşturduğuna dikkat çekmesine rağmen, yatırımcıların çoğunu 100 milyon dolarlık bir rakama çıkaramayacağını söyledi.

Hedera’nın kamu muhasebesini iyileştirmeye yönelik tüm fonlar için Harmon şunları ekliyor:

“Bu teknolojiyi hashgraph olarak alıyoruz ve problemleri çözmeye çalışıyoruz. Piyasada, genel muhasebe teknolojisinin ana hatlarını benimsemesini önleyen ve gerçekten dört kategori var.”

Bu yıl başlarında özel bir token satışıyla elde edilen 18 milyon $ ‘lık fon da toplanan paraya ekleniyor. O zaman şirket oyun geliştiricisi MZ – Mobile Strike gibi uygulamaların yapımcısı – Hedera Hashgraph platformunda çalışacak dağıtılmış uygulamalar oluşturacağını söylemişti.

Bunlarda ilginizi çekebilir

Binance Güney Kore Pazarı’na Girmeye Hazırlanıyor

Bay BlockChain

Rusya’daki Kripto Sektöründe Maaşlar% 40 Düştü

Bay BlockChain

SEC Bitcoin ETF’lerinde Müzakereleri Erteledi

Bay BlockChain

Leave a Comment