coINvest News
Bitcoin BlockChain Haberler

Hong Kong Crypto Kurumsal Yatırımcı Topluluğu

Hong Kong merkezli bir yatırım firması, kurumsal müşterilerin artan ilgisini ele almak için yeni bir şifreleme hizmeti sunmayı planlıyor. Aynı zamanda The Daily’den milyarder Mike Novogratz, kurumsal yatırımcıların kripto alanına girmesini bekliyor. Yeni bir araştırma, Brezilyalıların yüzde 30’unun cryptocurrency’ya yatırım yapmak istediğini ve Bir Avustralya’lının girişimi, satış hedefine ulaşmadığı takdirde fazla jetonla ne yapacağını görmüş olduk. Hepsi yazımızda.

 

Hong Kong Yatırım Firması Crypto Vault’u Başlatacak

Yüksek net değerli ve kurumsal müşterilerden gelen kripto para birimlerine artan ilgiyi yanıtlayan Hong Kong merkezli bir şirket, bu yılın sonunda bir şifreleme hizmeti sunmayı planlıyor. Fusang Yatırım Ofisi, Asya özel aile ofislerine odaklanmış bir varlık yöneticisidir. Fusang Vault’un 2018’in dördüncü çeyreğinde müşterileri için açması bekleniyor.

The Daily: Hong Kong’daki Kripto Vault, “Kriptoda Kurumsal Yatırımcıların Sürümü” Dijital varlıklar taşıyıcı tahvillere benziyor, bu durumda güvenliği elinde bulunduran kişi, sahibi olarak kabul ediliyor ve güvenlik konusunda sahiplik bilgilerinin kaydı yok. . Bu nedenle, dijital varlığın güvence altına alınma biçimi büyük önem taşıyor ”diyor Güney Çin Morning Post tarafından aktarılan CEO Henry Chong.

Chong, Fusang Apps Kasası’nın hizmetleri hakkında daha fazla bilgi vermedi. Ancak, Fusang Investment’ın sigorta şirketleriyle gelecekte müşterilerinin dijital varlıklarına siber güvenlik sigortası sağlamak için çalıştığını söyledi. SCMP’nin raporu ayrıca, kripto paralı işlem ticaretinin, hedge fonları ve varlık yönetimi şirketleri gibi daha fazla finansal kurumları cezbetmekte olduğunu not ediyor. Bu sayede, tezgah üstü (OTC) işlemlerin sayısı artmakta ve alternatif varlık koruma seçeneklerine ihtiyaç duyulmaktadır.

 

Novogratz, Crypto “Kurumsal Yatırımcı Topluluğu” Bekliyor

Önde gelen finansal riskten korunma fonu yöneticisi Michael Novogratz, kripto alanına gelen daha fazla finans kurumunu bekliyor.

Novogratz, geçtiğimiz hafta Blockchain Week Korea’da yaptığı konuşmada, “Kurumsal yatırımcı Topluluğu” kripto paralara yöneldi. The Street ile yaptığı röportajda şunları ekledi: “Kurumsal yatırımcıların blok zincirinin İnternet veya Web 3.0 olacağı ve Web’e katılmak istedikleri gibi katılmak istedikleri gerçeğini yavaş yavaş fark ettiklerini düşünüyorum.”

Michael Novogratz

Novogratz, bu yılın başlarında, ticaret bankacılığı ticareti kripto parası olan Galaxy ile başlatmak için 250 milyon dolar topladı ve blockchain projelerine yatırım yaptı, ayrıca kurumsal yatırımcıların ilk önce girişim sermayesi fonlarından katılacağını söyledi. “Bunların birçoğu zaten Sequoia ya da Polychain ya da Benchmark ya da bu alana yatırım yapan diğer VC fonlarının çoğuna yatırım yaptıkları için katılıyor” diye ekledi. Milyarder yatırımcıya göre, bu oyuncular için ikinci adım para satın almak ve hatta ICO’lar elde etmek olacak.

 

 

Crypto Yatırımları ile İlgilenen Brezilyalı

Dünyanın dört bir yanındaki kripto paraların artan popülaritesiyle birlikte, yeni bir çalışma, Brezilyalıların yaklaşık yüzde 30’unun yakın gelecekte kripto paralara yatırım yapmakla ilgilendiklerini ya da yatırım yapmak istediklerini ortaya koyuyor. Siber güvenlik firması Avast tarafından yürütülen ankette, ankete katılan 1.900 kişinin yüzde 84’ünden fazlasında kripto paranın farkına varıldı ve tanıdık geldi.

Yerel Kripto Portalı Do Bitcoin tarafından yayınlanan sonuçlar, ankete katılanların yüzde 44’ünün, reklamsız bir sörf deneyimi karşılığında kriptopara birimlerini hesaplamak için bilgi işlem gücünü kullanan web sitelerini kabul ettiklerini gösteriyor. Aynı zamanda, ankete katılanların yüzde 86’sından fazlası, cihazlarının madencilikle ilgili kötü amaçlı yazılımlara bulaşmasından endişe duyduklarını itiraf etti. Geri kalanların yarısı, herhangi bir kriptoya sahip olmadıkları için etkilenmeyeceklerine inandılar.

Avustralya Merkezli Startup Bitcar Satılmayan Token’larını Yaktı!

Araba satışlarındaki riski, devri ve ödemeyi kolaylaştırmak için geliştirilen ICO, geliştiricileri tarafından istedikleri kadar sermaye toplayamayınca kullanımda olan tokenlarının bir kısmını yakmaya karar verdi. Bitcar, ICO’yu 2018 yılı başında 25 milyon $ ‘lık para toplamayı umuyordu. Yatırımcılara lüks araçların bir hissesi için ödeme yöntemi olarak BITCAR jetonlarını satın almaları teklif edildi. Firma, yaklaşık 15 yıl boyunca, kâr yeterli olana kadar onları tutmak niyetiyle arabaları almak istedi.

Avustralya menşeli firma; Düzenlemelerin daha elverişli olduğu Singapur’da kuruluşunun ardından satışa 6 milyon Singapur dolar (~ 4.7 milyon USD) ve kamu satışında S3 milyon Singapur dolar (~ 2.2 $ milyon USD) topladı. Business Insider Australia raporları toplamda S9.5 milyon Singapur dolara (~ 6,9 milyon USD) veya belirtilen hedefin yarısından daha azına sahip. Bir Tokeni US10c değerinde idi, ancak şu anda bir kuruştan daha azına işlem görüyor.

Ortaya çıkan daha az sermaye miktarı, Bitcar’ın ekibini durumu yeniden değerlendirmek zorunda bıraktı. Devreye alma, halihazırda satılanların durumunu iyileştirme umuduyla fazla jetonlardan kurtulmaya karar verdi. “Daha küçük artış nedeniyle, Bitcar, ICO’dan satılmayan jetonları yakmaya karar verdi ve böylece dolaşımdaki ve toplam tedarik miktarını azalttı” dedi. Girişimin kurucuları, tahsis edilen jetonlarının yarısını “yakmayı” planladıklarını da duyurdular.

Bugünün haberleri hakkında düşünceleriniz nelerdir? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.

 

Bunlarda ilginizi çekebilir

Blockchain yapamadıkları

Bay BlockChain

Hedera Hashgraph, 100 Milyon Dolarlık Yükselişi Tamamladı

Bay BlockChain

HoloChain

Bay BlockChain

Leave a Comment